На головнуКонтакти
Combined Shape

Соціально діалог

15.03.2019

13 березня проведено круглий стіл на тему «Соціально-правовий захист населення та нововведення в обчисленні пенсій», в роботі якого взяли участь Синьогуб А.М. - начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян, Вербовий Ю.С. – заступник начальника управління соціального захисту населення, Ніколаєнко Д.В. начальник Бобринецького бюро правової допомоги, Беліченко Л.І. – голова міської ветеранської організації, Кривошея Л.П. – заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань, Коновальчук В.Г. – директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» члени міської ветеранської організації, слухачі Університету срібного віку та Гендерного ресурсного центру. Було обговорено питання монетизації субсидій, надання допомоги багатодітним сім’ям, інвалідам, разова допомога пенсіонерам, перерахування пенсій, видача пенсійних посвідчень, реєстрація на сайті пенсійного фонду, а також повноваження соціальних працівників, які доглядаються за хворими.

Розглядалися юридичні питання: надання первинної правової допомоги, правової консультації, права і обов’язки громадян, надання доручень на виплату різних соціальних виплат.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape